.
sepet
 
KATEGORİLER
FIRSAT ÜRÜNLERİ
  «  » » Hepsi  
 
Tüketici Hakları & Alışveriş Şartları

www.enerjimar.com  Alışveriş Sözleşmesi :
 
 1. 18 yaşından küçükler
www.enerjimar.com'dan alışveriş yapamaz.

  2. Alışverişlerinizi "Kredi Kartı" (Visa - Master Card) veya "Banka Havalesi" ile yapabilirsiniz. Banka havalesi ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarının 2 gün içerisinde havale edilmesi gerekmektedir. 2 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.
 
 3. www.enerjimar
.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil, TL olarak ifade edilmiştir.
 
4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından
www.enerjimar.com sorumlu değildir.
 
 5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 
 
 6.Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@enerjimar
.com'a yazarak durumu www.enerjimar.com'a bildirebilirsiniz. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslim alınmayıp durum info@enerjimar.com'a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. www.enerjimar.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

 
 7. Satın aldığınız ürünlerin tümünü ambalajını açmadan teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) günlük süre içinde faturası ile birlikte, kargo bedelini ödeyerek, gerekçe gösteren bir dilekçeyle iade edebilirsiniz. Internet üzerinden yapılan satışlar T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı"nın 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun"un "Mesafeli Sözleşmeler" bendine tabidir.
 

 
 8. www.
enerjimar.com , güvenliğiniz için bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir.

 
 9.
www.enerjimar.com'dan alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

 


 

 Iletisim Formu  
 
Ad *
:
Soyad *
:
E-Mail *
:
Telefon
:
Mesaj *
:
 ENERJİMAR        
 HİZMETLER                          
 BİLGİLER          
 ENERJİMAR VİTRİN 
 E-BÜLTEN ÜYELİĞİ                         
   Hakkımızda
   Müşteri Hizmetleri
   Kalite Politikası
   İletişim
   Tüketici Hakları ve Alışveriş Şartları
   Ödeme ve Teslimat Şartları
   Garanti ve İade Koşulları
   Gizlilik & Güvenlik
   Mesafeli Satış Sözleşmesi
   Sipariş Takibi
   Sepetim
   Güvenli Çıkış
   Yeni Gelenler
   İndirimdekiler
   Fırsat Ürünleri
   En Çok Satanlar
E-posta adresinizle kayıt olarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.